Locker module (7.x-1.2) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Log in
ga: Logáil isteach

en: Confirm password
ga: Deimhnigh pasfhocal
