Locker module (7.x-1.2) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Username
ur: اسم صارف

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Confirm password
ur: کلمۂ شناخت کی تصدیق کریں
