Locker module (7.x-1.3) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Password
ka: პაროლი

en: Log in
ka: სისტემაში შესვლა

en: Confirm password
ka: პაროლის დადასტურება
