Locker module (7.x-1.3) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Password
mn: Нууц үг

en: Log in
mn: Нэвтрэх

en: Confirm password
mn: Нууц үгээ батлаарай.
