Lockr (7.x-2.2) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Email address
sr: Адреса е-поште

en: Password
sr: Лозинка

en: Save
sr: Сачувај

en: Region
sr: Регион

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Log in
sr: Пријави се
