Lockr (7.x-2.4) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Email address
fa: نشانی پست الکترونیکی

en: Password
fa: گذرواژه

en: Save
fa: ذخیره

en: Region
fa: ناحیه

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Log in
fa: ورود

en: Sign up
fa: عضویت
