Lockr (7.x-2.4) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Email address
pt: Endereço de email

en: Password
pt: Senha

en: Save
pt: Guardar

en: Region
pt: Região

en: Please enter a valid email address
pt: Por favor insira um endereço de e-mail válido

en: Advanced
pt: Avançado

en: Security
pt: Segurança

en: Log in
pt: Entrar

en: Encryption
pt: Encriptação

en: Sign up
pt: Inscrever
