Lockr (7.x-2.4) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Email address
vi: Địa chỉ thư điện tử

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Save
vi: Lưu

en: Region
vi: Vùng

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Please enter a valid email address
vi: Vui lòng nhập một địa chỉ thư điện tử hợp lệ

en: Advanced
vi: Cao cấp

en: Log in
vi: Đăng nhập

en: Encryption
vi: Mật mã hoá

en: Sign up
vi: Đăng kí
