Lockr (7.x-3.0) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Password
bg: Парола

en: Save
bg: Запази

en: Region
bg: Област на сайта

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Email
bg: Е-поща

en: Log in
bg: Вход
