Lockr (7.x-3.0) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Region
dz: ལུང་ཕྱོགས་

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་

en: Log in
dz: ནང་བསྐྱོད།
