Lockr (7.x-3.0) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Password
eo: Pasvorto

en: Save
eo: Konservu

en: Region
eo: Regiono

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Advanced
eo: Specialaj

en: Log in
eo: Ensalutu
