Lockr (7.x-3.0) - en to no translation catalogue (11 entries)

en: Yes
no: Ja

en: No
no: Nei

en: Password
no: Passord

en: Save
no: Lagre

en: Region
no: Område

en: Unknown
no: Ukjent

en: Email
no: E-post

en: Advanced
no: Avansert

en: Security
no: Sikkerhet

en: Log in
no: Logg på

en: Enter the password that accompanies your email.
no: Skriv inn passordet som tilhører din e-post-adresse.
