Lockr (7.x-3.0) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Log in
pa: ਲਾਗ ਇਨ
