Lockr (7.x-3.0) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Password
uk: Пароль

en: Save
uk: Зберегти

en: Region
uk: Область

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Please enter a valid email address
uk: Будь ласка, введіть чинну адрес електронної адреси

en: Advanced
uk: Розширені

en: Security
uk: Безпека

en: Log in
uk: Вхід

en: Encryption
uk: Шифрування

en: Environment
uk: Середовище

en: EU
uk: ЄС

en: Enter the password that accompanies your email.
uk: Введіть пароль, який супроводжує вашу електронну пошту.

en: An unknown error has occurred, please try again later.
uk: Виникла невідома помилка, спробуйте ще раз.
