Lockr (7.x-3.1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Password
ast: Clave

en: Save
ast: Guardar

en: Region
ast: Rexón

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Log in
ast: Entrar
