Lockr (7.x-3.1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Region
bn: অঞ্চল

en: Unknown
bn: অজ্ঞাত

en: Email
bn: ইমেইল

en: Log in
bn: প্রবেশ
