Lockr (7.x-3.1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Password
bs: Lozinka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: Log in
bs: Prijavi se
