Lockr (7.x-3.1) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Password
de: Passwort

en: Save
de: Speichern

en: Unknown
de: Unbekannt

en: Email
de: E-Mail

en: Please enter a valid email address
de: Bitte eine gültige E-Mail-Adresse eingeben

en: Advanced
de: Erweitert

en: Security
de: Sicherheit

en: Log in
de: Anmelden

en: Encryption
de: Verschlüsselung

en: Environment
de: Umgebung
