Lockr (7.x-3.1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Password
fil: Hudyat

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Log in
fil: Lumagda
