Lockr (7.x-3.1) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Log in
ga: Logáil isteach
