Lockr (7.x-3.1) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Password
mn: Нууц үг

en: Save
mn: Хадгалах

en: Region
mn: Бүс

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: Email
mn: Имэйл

en: Log in
mn: Нэвтрэх
