Lockr (7.x-3.1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Region
mr: क्षेत्र

en: Email
mr: ईमेल

en: Log in
mr: येण्याची नोंद
