Lockr (7.x-3.1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Save
sq: Ruaj

en: Region
sq: Sektori

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: Log in
sq: Identifikohu
