Log entity (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Log
fi: Loki

en: Edit
fi: Muokkaa

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: View
fi: Näytä

en: Created
fi: Luotu

en: Are you sure you want to delete %title?
fi: Haluatko varmasti poistaa %title?

en: Owner
fi: Omistaja

en: Replacement patterns
fi: Korvauskuviot

en: Changed
fi: Muuttunut

en: @type: deleted %title.
fi: @type: poistettiin %title.

en: @type %title has been deleted.
fi: @type %title on poistettu.
