Log entity (7.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Log
gu: નોંધણી

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: View
gu: જુઓ

en: Changed
gu: બદલ્યું
