Log entity (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Log
uk: Журнал

en: Edit
uk: Редагувати

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Label
uk: Мітка

en: Default
uk: Базово

en: View
uk: Перегляд

en: Created
uk: Створено

en: Are you sure you want to delete %title?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %title?

en: Owner
uk: Власник

en: Replacement patterns
uk: Шаблони заміни

en: Changed
uk: Змінено

en: @type: deleted %title.
uk: @type: %title видалено.

en: Prefer raw-text replacements for text to avoid problems with HTML entities!
uk: Воліти замінники неформатованого тексту для запобігання складнощів з HTML-тегами!

en: @type %title has been deleted.
uk: @type %title було видалено.

en: Log type
uk: Тип журналу

en: Save log
uk: Зберегти журнал

en: %title was deleted.
uk: %title було видалено.

en: Add log
uk: Додати журнал
