Log entity (7.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Log
ast: Rexistru

en: Edit
ast: Editar

en: Date
ast: Data

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu

en: View
ast: Vista

en: Timestamp
ast: Data/Hora

en: Created
ast: Fechu

en: Are you sure you want to delete %title?
ast: ¿De xuru que quies desaniciar %title?

en: Done
ast: Fechu

en: Owner
ast: Dueñu
