Log entity (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Cancel
jv: Batal

en: Edit
jv: Sunting

en: Date
jv: Tanggal

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: View
jv: Tampilan

en: Created
jv: Digawé

en: Are you sure you want to delete %title?
jv: Sampéyan yakin arep mbusak %title?

en: Done
jv: Rampung

en: Owner
jv: Sing duwé

en: @type: deleted %title.
jv: @type: dibusak %title.

en: @type %title has been deleted.
jv: @type %title uwis dibusak.
