Log entity (7.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Log
ur: لاگ

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Label
ur: عنوان

en: Default
ur: طے شدہ

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Timestamp
ur: ٹائمسٹیمپ
