Log entity (7.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (21 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Log
sk: Záznam

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: View
sk: Zobraziť

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: Created
sk: Vytvorené

en: Are you sure you want to delete %title?
sk: Naozaj chcete odstrániť %title?

en: Done
sk: Hotovo

en: Owner
sk: Vlastník

en: Clone
sk: Klonovať

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie

en: Changed
sk: Zmenené

en: @type: deleted %title.
sk: @type: odstránené %title.

en: Prefer raw-text replacements for text to avoid problems with HTML entities!
sk: Uprednostnite jednoduchý text pre vyhnutie sa problémom s HTML entitami!

en: @type %title has been deleted.
sk: @type %title bol vymazaný.
