Log entity (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Cancel
ru: Отмена

en: Log
ru: Журнал

en: Edit
ru: Редактировать

en: Date
ru: Дата

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: Default
ru: По умолчанию

en: View
ru: Просмотр

en: Timestamp
ru: Время

en: Created
ru: Создано

en: Are you sure you want to delete %title?
ru: Вы действительно хотите удалить %title?

en: Done
ru: Готово

en: Owner
ru: Владелец

en: Clone
ru: Клонировать

en: Replacement patterns
ru: Подстановочные шаблоны

en: Changed
ru: Изменение

en: @type: deleted %title.
ru: @type: удален материал %title.

en: Prefer raw-text replacements for text to avoid problems with HTML entities!
ru: Во избежание проблем с элементами HTML предпочтительнее использовать "raw"-маркеры.

en: @type %title has been deleted.
ru: Материал %title типа @type удален.
