Log entity (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Log
af: Logboek

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Name
af: Naam

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: Created
af: Geskep

en: Are you sure you want to delete %title?
af: Is jy seker jy wil %title uitwis?
