Log entity (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Timestamp
my: အချိန်

en: Done
my: ပြီးစီးပါပြီ

en: Clone
my: ပုံစံတူထပ်ပွားပါ
