Log entity (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: View
sl: Prikaži

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Are you sure you want to delete %title?
sl: Ste prepričani, da želite izbrisati %title?

en: Done
sl: Opravljeno

en: Owner
sl: Lastnik

en: @type: deleted %title.
sl: @type: zbrisano %title.

en: @type %title has been deleted.
sl: @type (%title) je bil uspešno izbrisan.
