Log entity (7.x-1.10) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Author
os: Автор

en: Cancel
os: Аппар

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Date
os: Датæ

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Default
os: Æнæивд

en: View
os: Фенд
