Log entity (7.x-1.10) - en to sv translation catalogue (35 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Author
sv: Författare

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Log
sv: Logg

en: Edit
sv: Redigera

en: Date
sv: Datum

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Logs
sv: Loggar

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Default
sv: Förvald

en: View
sv: Visa

en: Timestamp
sv: Tidsstämpel

en: Created
sv: Skapad

en: Are you sure you want to delete %title?
sv: Är du säker på att du vill radera %title?

en: Done
sv: Färdig

en: Clone
sv: Klona

en: Created date
sv: Skapad datum

en: Updated date
sv: Uppdaterad datum

en: Replacement patterns
sv: Ersättningsmönster

en: Changed
sv: Ändrad

en: @type: deleted %title.
sv: @type: raderade %title.

en: Prefer raw-text replacements for text to avoid problems with HTML entities!
sv: Använd helst obearbetade textersättningar för att undvika problem med HTML-kod!

en: @type %title has been deleted.
sv: %title (@type) har raderats.

en: Delete log
sv: Ta bort logg

en: Log ID
sv: Logg ID

en: Reschedule
sv: boka om

en: Authorize
sv: Godkänna

en: Log type
sv: Loggtyp

en: Save log
sv: Spara logg

en: %title was deleted.
sv: %title togs bort.

en: Administer log types
sv: Administrera loggtyper

en: Add log
sv: Lägg till logg

en: Mark as done
sv: Markera som gjord

en: Log status
sv: Loggstatus
