Log entity (7.x-1.11) - en to el translation catalogue (24 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Author
el: Συντάκτης

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Log
el: Ημερολόγιο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Logs
el: Ημερολόγιο συμβάντων

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: View
el: Προβολή

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Are you sure you want to delete %title?
el: Θέλετε σίγουρα να διαγράψετε το %title;

en: Done
el: Έγινε

en: Clone
el: Αντιγραφή

en: Created date
el: Ημερομηνία δημιουργίας

en: Updated date
el: Ημερομηνία ενημέρωσης

en: Replacement patterns
el: Πρότυπα αντικατάστασης

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: @type: deleted %title.
el: @type: διαγράφηκε το %title.

en: Prefer raw-text replacements for text to avoid problems with HTML entities!
el: Προτιμήστε αντικαταστάτες raw-text στο κείμενο για αποφυγή προβλημάτων στην HTML!

en: @type %title has been deleted.
el: Ο τύπος @type με τίτλο %title διαγράφηκε.
