Log entity (7.x-1.11) - en to eu translation catalogue (21 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Author
eu: Egilea

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Log
eu: Log-a

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: View
eu: Bista

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: Created
eu: Sortua

en: Are you sure you want to delete %title?
eu: %title ezabatzera zoaz. Ziur al zaude?

en: Done
eu: Eginda

en: Clone
eu: Klonatu

en: Created date
eu: Sortze data

en: Updated date
eu: Eguneratze data

en: Replacement patterns
eu: Ordezko ereduak

en: Changed
eu: Aldatuta

en: @type: deleted %title.
eu: @type: %title ezabatuta.
