Log entity (7.x-1.11) - en to hu translation catalogue (28 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Author
hu: Szerző

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Log
hu: Napló

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Date
hu: Dátum

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Logs
hu: Naplók

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: View
hu: Megtekintés

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: Created
hu: Létrehozva

en: Are you sure you want to delete %title?
hu: „%title” biztosan törölhető?

en: Done
hu: Kész

en: Clone
hu: Klónozás

en: Created date
hu: Létrehozás dátuma

en: Updated date
hu: Frissítési dátum

en: Replacement patterns
hu: Helyettesítési minták

en: Changed
hu: Módosítva

en: @type: deleted %title.
hu: @type: %title törölve lett.

en: Prefer raw-text replacements for text to avoid problems with HTML entities!
hu: A HTML entitás problémák miatt a szövegben a „raw-text” helyettesítők részesülnek előnyben!

en: @type %title has been deleted.
hu: %title @type törlése megtörtént.

en: Authorize
hu: Felhatalmazás

en: Log type
hu: Naplótípus

en: Save log type
hu: Naplótípus mentése

en: Delete log type
hu: Naplótípus törlése
