Log entity (7.x-1.11) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: View
hy: Դիտել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Are you sure you want to delete %title?
hy: Դուք համոզված ե՞ք, որ ցանկանում եք ջնջել %title:

en: Done
hy: Կատարված է
