Log entity (7.x-1.11) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Author
mn: Зохиогч

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Log
mn: Лог

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Name
mn: Нэр

en: Default
mn: Анхны утга

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Are you sure you want to delete %title?
mn: Энэ %title-г устгахдаа итгэлтэй байна уу
