Log entity (7.x-1.11) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Author
pl: Autor

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Log
pl: Dziennik

en: Edit
pl: Edytuj

en: Date
pl: Data

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Logs
pl: Dzienniki

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Default
pl: Domyślny

en: View
pl: Widok

en: Created
pl: Utworzono

en: Are you sure you want to delete %title?
pl: Czy na pewno usunąć %title?

en: Done
pl: Gotowe

en: Clone
pl: Klonuj

en: Created date
pl: Data utworzenia

en: Updated date
pl: Data aktualizacji

en: Replacement patterns
pl: Wzorce podstawiania

en: Changed
pl: Zmieniono

en: @type: deleted %title.
pl: @type: usunięto %title.

en: @type %title has been deleted.
pl: Usunięto wpis %title (@type).

en: Authorize
pl: Autoryzuj
