Log entity (7.x-1.11) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Author
sr: Аутор

en: Cancel
sr: Поништи

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: View
sr: Преглед

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: Created
sr: Направљено

en: Changed
sr: Промењен
