Log entity (7.x-1.11) - en to vi translation catalogue (23 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Author
vi: Tác giả

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Log
vi: Bản ghi

en: Edit
vi: Sửa

en: Date
vi: Ngày tháng

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Logs
vi: Bản ghi

en: Name
vi: Tên

en: Label
vi: Nhãn

en: Default
vi: Mặc định

en: View
vi: Xem

en: Timestamp
vi: Nhãn thời gian

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Are you sure you want to delete %title?
vi: Bạn có chắc chắn muốn xóa %title?

en: Done
vi: Xong

en: Clone
vi: Nhân bản

en: Created date
vi: Ngày tạo ra

en: Updated date
vi: Ngày cập nhật

en: Replacement patterns
vi: Các mẫu thay thế

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: @type: deleted %title.
vi: @type: đã xóa %title.

en: @type %title has been deleted.
vi: @type %title đã được xóa.
