Log entity (7.x-1.12) - en to be translation catalogue (21 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Author
be: Аўтар

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Log
be: Журнал

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Logs
be: Логі

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: View
be: Праглядзець

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: Created
be: Створана

en: Are you sure you want to delete %title?
be: Вы насамрэч жадаеце выдаліць %title?

en: Done
be: Зроблена

en: Created date
be: Дата стварэння

en: Updated date
be: Дата абнаўлення

en: Replacement patterns
be: Замена шаблонаў

en: @type: deleted %title.
be: @type: выдалены %title.

en: @type %title has been deleted.
be: @type %title быў выдалены.
