Log entity (7.x-1.12) - en to et translation catalogue (23 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Author
et: Autor

en: Cancel
et: Tühista

en: Log
et: Logi

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Logs
et: Logid

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: View
et: Kuva

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: Created
et: Loodud

en: Are you sure you want to delete %title?
et: Kas soovid kindlasti kustutada %title?

en: Done
et: Valmis

en: Clone
et: Klooni

en: Created date
et: Loomise kuupäev

en: Updated date
et: Viimati uuendatud

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid

en: Changed
et: Muudetud

en: @type: deleted %title.
et: @type: %title kustutatud.

en: @type %title has been deleted.
et: @type %title on kustutatud.
