Log entity (7.x-1.12) - en to gl translation catalogue (23 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Author
gl: Autor/a

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Log
gl: Rexistro

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Logs
gl: Rexistros

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: View
gl: Ver

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: Created
gl: Creado

en: Are you sure you want to delete %title?
gl: Está seguro de querer eliminar %title?

en: Done
gl: Feito

en: Clone
gl: Clonar

en: Created date
gl: Data de creación

en: Updated date
gl: Data de actualización

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: Changed
gl: Cambiado

en: @type: deleted %title.
gl: @type: eliminado %title.

en: @type %title has been deleted.
gl: O @type %title foi borrado.
