Log entity (7.x-1.12) - en to km translation catalogue (18 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Log
km: កំណត់ហេតុ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Logs
km: កំណត់​ហេតុ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: View
km: មើល

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Are you sure you want to delete %title?
km: តើ​អ្នក​ពិត​ជា​ចង់​លុប​ %title ឬ ?

en: Done
km: ធ្វើ​រួច

en: @type: deleted %title.
km: @type ៖ បាន​លុប %title ។

en: @type %title has been deleted.
km: @type %title ត្រូវ​បាន​លុប ។
