Log entity (7.x-1.13) - en to bs translation catalogue (16 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Author
bs: Autor

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: Are you sure you want to delete %title?
bs: Jeste li sigurni da želite obrisati %title?

en: Clone
bs: Klon

en: Created date
bs: Datum kreiranja

en: Replacement patterns
bs: Zamjenski obrasci

en: @type: deleted %title.
bs: @type: obrisan %title.

en: @type %title has been deleted.
bs: @type: %title je obrisan.
