Log entity (7.x-1.13) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Author
cs: Autor

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Edit
cs: Upravit

en: Date
cs: Datum

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Logs
cs: Logy

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Default
cs: Výchozí

en: View
cs: Zobrazit

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Are you sure you want to delete %title?
cs: Určitě odstranit %title?

en: Done
cs: Hotovo

en: Clone
cs: Klonovat

en: Created date
cs: Datum vytvoření

en: Updated date
cs: Datum úpravy

en: Replacement patterns
cs: Nahrazovací vzory

en: Changed
cs: Změněno

en: @type: deleted %title.
cs: @type: smazáno %title.

en: @type %title has been deleted.
cs: Příspěvek %title (@type) byl smazán.
